Způsoby doručení, poštovné a příplatky

Zásilka

Součástí zásilky je Daňový doklad, který slouží pro případnou reklamaci.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.

Zásilku Vám doručí Česká pošta (balík do ruky) následující pracovní den v případě dobírky, nebo doručovací službou(TopTrans) při bezhotovostní platbě pro velkoodběratele.

Zásilku Vám odešleme do tří pracovních dnů při hodnotě nad 1500,- Kč a do pěti pracovních dnů při hodnotě objednávky pod 1500,- Kč. Rozhodující moment pro vyřízení objednávky je úterý do 20.00 hod. V případě, že odešlete objednávku do uvedéného termínu, bude Vaše objednávka odeslána do pátku bez ohledu na hodnotu.

Cena za doručení

Cena poštovného a dobírky při zásilce do 3000,- Kč činí 170,- Kč v případě volby "Balík do ruky". Zásilka bude doručena následující pracovní den.

Cena poštovného a dobírky při zásilce do 3000,- Kč činí 140,- Kč v případě volby "Doporučená zásilka - platba převodem". Zásilka bude doručena dle možností České pošty.

V případě, že zásilka nebude splňovat kritéria pro vybrané poštovné, provozovatel si vyhrazuje právo požadovat adekvátní částku. Zákazník bude požádán o potvrzení dané změny.

Cenu poštovného lze upravit na základě dohody při platbě předem a malých rozměrech zásilky.

Nepřevzetí zásilky.

V případě, že spotřebitel, zákazník nepřevezme zásilku, má dodavatel právo požadovat proplacení poštovného.

Příplatky

V případě nadrozměrných zásilek bude stanovena aktuální cena poštovného a oznámena zákazníkovi předem.

Způsoby platby

Při doručení zboží na adresu, zásilka obsahuje fakturu/daňový doklad automaticky. Doklad lze odeslat na e-mail v případě požadavku zákazníka.

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit.

  • hotově - dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
  • bezhotovostně – převodem